Menu

Maska dla alergików chroni przed objawami alergii

Grudzień 25, 2018 - maseczki

Alergia dotyka coraz większą część społeczeństw rozwiniętych. Cierpią na nią zarówno dzieci, jak i dorośli. Przykre objawy mogą pojawić się w każdym wieku, nawet gdy przez lata było się w pełni zdrowym. Jeżeli jest się uczulonym na pyłki, w celu zmniejszania dokuczliwości objawów uczulenia przydatna jest maska dla alergików.

Ochrona przed pyłami przez cały rok

Alergię wywołują różne rodzaje pyłów znajdujących się w powietrzu. Kaszel, chrypka, łzawienie oczu i katar sienny pojawiają się, gdy pylą rośliny, a także, gdy pojawia się smog. Z tego powodu maska dla alergików powinna być noszona nawet przez cały rok. Wiosną i latem zabezpiecza przed pyłkami roślin, natomiast w okresie grzewczym usuwa z wdychanego powietrza pyły PM10 i PM2,5.

Maseczki z filtrem hepa

Maska dla alergików posiada filtr hepa, który blokuje możliwość wdychania szkodliwych cząsteczek. Filtr oczyszcza powietrze, dlatego alergik czuje się lepiej i rzadziej odczuwa przykre objawy uczulenia. Aby maska spełniała swoje zadanie prawidłowo, powinno się kontrolować stopień zużycia filtra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *